BJ System logoCennik 
Na dostarczany sprzęt udzielamy gwarancji (podstaw± gwarancji jest faktura zakupu). Instrukcja obsługi (eksploatacji) po polsku i ewentualnie je¶li jest to także oryginalna.
Ceny z podatkiem VAT 22%. Cena może ulec zmianie bez uprzedzenia (zmiany kursu USD, Euro). Nie dotyczy przyjętych i potwierdzonych zamówień.
WyszczególnienieCena złUwagi
Jeśli przegl±darka nie akceptuje polecenia Object, wczytaj ten dokument
Zamówiony sprzęt wysyłamy za pobraniem poczt± albo firm± kuriersk± na koszt odbiorcy. Na specjalne życzenie klient może dokonać pełnej wpłaty za sprzęt na nasze konto, wtedy wysyłka na nasz koszt, ale tylko przy zamówieniu powyżej 1000 zł!
Przy większych zamówieniach możliwe dodatkowe rabaty. Pozycje nie wymienione w cenniku tylko na zamówienie, orientacyjny czas oczekiwania na realizację od 2 do 4 tygodni. Na niektóre pozycje sprowadzane na zamówienie wymagamy wpłaty zaliczki.
GŁÓWNE
 MENU 
Sprzęt i wyposażenie
 menu